Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Trochu deprimující, ale krásné.

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Zajímavosti, novinky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Po 19.listopad 2007 21:25:08    Předmět: Trochu deprimující, ale krásné. Odpovědět s citátem

Dneska jsem dostal od sousedky www stránky na synka jejího šéfa. Je to hezké, ve své podstatě perfektní, ale přiznejme si, že takhle, až takhle, mladý už nikdy nebudeme. Wink Velký rozdíl v řízení modelu ale mezi mnou a Dandym nevidím. Dandy ovládá svá letadla, mě zas ovládají moje letadla. Razz Ale fláknout s tímhle, tak sundaváte ze stromu mě a ne éro.
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siemens



Založen: 02 září 2007
Příspěvky: 17
Bydliště: Praha Stodůlky

PříspěvekZaslal: Po 19.listopad 2007 21:40:37    Předmět: Odpovědět s citátem

ale borec to je Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
urna



Založen: 31 srpen 2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Dolní Břežany

PříspěvekZaslal: Út 20.listopad 2007 10:42:45    Předmět: No je to zajímavý Odpovědět s citátem

Můj synek (3 roky) doma drží vysílačku jako starej profík a lítá na Real Flightu G3,5 o stošest. Pravda, že zatím je to jen vzlet, milion výkrutů a pak to rozseká na maděru, ale co bude za rok, za dva? Nechci to vidět. Budu muset koupit stodolu na letadla:-)))
_________________________________________
Zlín 50 EPP číňan E-MAX 2822
Swift II E-MAX 2812
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Vosy



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 484
Bydliště: Zvole

PříspěvekZaslal: Út 20.listopad 2007 11:30:57    Předmět: Odpovědět s citátem

Buď rád. Ten můj (9 let) o lítání prakticky nejeví zájem. Na letiště se mnou jede jen tehdy, když se tím vyhne nákupu v hypermarketu nebo domácímu úklidu Crying or Very sad
_________________________________________
Sea Bee, 2T 8,5 ccm ASP
Mustang P-51B, LM
Accipiter Badius v tuningu, stříďák, osvětlení
Pidivrtulník PicooZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ivan



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 720
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: Út 20.listopad 2007 17:21:03    Předmět: Odpovědět s citátem

To jste na tom pořád dobře... já doma slyším spíš "tati, potřebuju nové kalhoty, potřebuji boty, parfém" a pod. "Neutrácej za letadla, stejně je rozbiješ" - a v konečném důsledku mají pravdu Sad
_________________________________________
DHC 2 Beaver , S.E.5.a, PT-17 Super Stearman, Glastar a nějaké další poletuchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
siemens



Založen: 02 září 2007
Příspěvky: 17
Bydliště: Praha Stodůlky

PříspěvekZaslal: Út 20.listopad 2007 17:40:15    Předmět: Odpovědět s citátem

no j no pubertaci to znam sam ze sebou Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Zajímavosti, novinky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk