Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Fokker Dr1

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Zajímavosti, novinky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
blondák Mirek



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 18
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: St 31.prosinec 2008 13:52:09    Předmět: Fokker Dr1 Odpovědět s citátem

Ahoj všem a přeji vše nej do nového roku.mám velkou absenci na Točný.hodně práce,stěhování s rekonstrukcí bytu a potom ještě do toho první pokračovatel rodu dne 29.11.2008,tak že sem moc na ploše nepobyl,už strašně dlouho mám cukání v prstech,tak jsem si aspoň udělal radost a našel na internetu plánek a zakoupil v Bauhausu desky Depronu 6mm a 3mm začal stavět svůj první rc model.



A teď proč sem píšu,potřeboval bych vážně pomoct a poradit s vyvážením rc modelu,dle plánku který mám, to je dost pro mě nejasné,rád si nechám poradit od odborníků MODELÁŘŮ.
rozpětí 990mm,délka 700mm,motor AXI 2217/20 3s

Asi se ještě dlouho na Točnou nedostanu tak letu zdar.Mirek[
_________________________________________
Corsair,Fokker Dr1
Kanál 35 MHz/2,4Gh
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirek



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 18
Bydliště: Praha-západ, Zlatníky

PříspěvekZaslal: St 31.prosinec 2008 17:10:30    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, co přesně potřebuješ poradit? Před lety jsem měl trochu většího Dr.1 na spalovák, tak se můžu podívat do své dokumentace na polohu těžiště apod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blondák Mirek



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 18
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: St 31.prosinec 2008 18:02:56    Předmět: Odpovědět s citátem

Mirek napsal:
Ahoj, co přesně potřebuješ poradit? Před lety jsem měl trochu většího Dr.1 na spalovák, tak se můžu podívat do své dokumentace na polohu těžiště apod.


Potřebuju zjistit právě polohu těžiště?dík Mirek
_________________________________________
Corsair,Fokker Dr1
Kanál 35 MHz/2,4Gh
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirek



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 18
Bydliště: Praha-západ, Zlatníky

PříspěvekZaslal: St 31.prosinec 2008 20:05:18    Předmět: Odpovědět s citátem

Těžiště jsem měl v 28% hloubky středního křídla.
Rozpětí 1260mm, délka 1030mm, hloubka spodního a středního křídla 170mm, těžiště 47mm od náběžky stř. křídla.
Potlačení motoru -2, náběh křídla +3, VOP +2
Měřítko 1:5,6, motor 6,5ccm
V současné době mám DH-2 na AXI 2820/10 v podobné velikosti, ale letové vlastnosti mají daleko k dokonalosti. Jelikož tlačný motor neofukuje křídla, je lítání pro mě docela horor. Taky jsem s ní letěl jen třikrát, nechci ji rozflákat. Dost jsem si vyhrál s maketovostí a dokud nepřijdu na to, jak jí umravnit, nikam nepoletí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Zajímavosti, novinky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk