Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Letadla na stromě

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Zajímavosti, novinky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2067
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: Út 18.srpen 2009 22:04:50    Předmět: Letadla na stromě Odpovědět s citátem

Dnes jsem se na silnici v Modřanech potkal se zdvižnou plošinou - měla na sobě namalované číslo. I zavolal jsem a pán z firmy se mi večer ozval. Mají na starosti bilboardy a i když jsou z Kralup, pohybují se v Praze, V případě nouze se máme ozvat, pokud budou zrovna někde poblíž, jsou ochotni zasáhnout. Hodina stojí 790 Kč ( jak dlouho může trvat ukotvení a vyjetí nahoru a dolů ?), určitě s nimi bude možná dohoda o ceně. Považuji to za informaci, kterou je dobré znát ( sundání mého modelu z vysokého akátu mě stálo pomocí profesionálního lezce 700). Telefon je 723723722.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Út 18.srpen 2009 22:41:26    Předmět: Odpovědět s citátem

Já gdyž sem scháněl hasiče pro svojí stromovou Tramway, taxem taky volal na nějakou tu plošinu. Číslo mi dali hasiči s tím, že je něgde blízko Modřan. Odkud ale byli si už nepamatuju. Pamatuji si ale, že cena byla taky tak nějak, ale sám mě upozorňoval, že si k ní ještě připočítavají ujeté km. Sice byli levnější než dročka, ale i tak se šplhalo někam k 1500,-, jestli si to dobře pamatuju.
Netvrdím, že by se s jiným nemohla dohodnout lepší cena, jen říkám svou zkušenost, tečka
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Zajímavosti, novinky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk