Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Trenažér Boeing 737NG

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Zajímavosti, novinky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
StepanS



Založen: 02 leden 2008
Příspěvky: 369
Bydliště: Praha Pankrác

PříspěvekZaslal: Ne 14.září 2008 23:14:26    Předmět: Trenažér Boeing 737NG Odpovědět s citátem

http://www.737ng.cz/

Kdo do toho jde semnou??? Razz
_________________________________________
Phoenix Classic EP, Multiplex Acromaster, Zlín 226 LM-model, kanál 65, JETI Duplex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: Po 15.září 2008 00:16:53    Předmět: Odpovědět s citátem

Kolem Prahy
30 minut letového času + 15min. předletová příprava...2.490,-Kč včetně DPH 19%

Blízké Destinace zpáteční
90 minut letového času + 15min. předletová příprava...5.500,-Kč včetně DPH 19%
----------------------------------------------------------------------------------------------Může
Může to být hodně dobrý!!
Ale asi prozatím zůstanu u UL. Za míň než polovinu peněz mám reál Wink
Anebo si dám doma simulátor UL na noutbuku zadarmo Very Happy
Můj bratr mě zval na simulátor, co chodí piloti, ale nikdy mi to nevyšlo Crying or Very sad
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
StepanS



Založen: 02 leden 2008
Příspěvky: 369
Bydliště: Praha Pankrác

PříspěvekZaslal: Po 15.září 2008 20:26:33    Předmět: Odpovědět s citátem

Radku máš pravdu, ceny zrovna lidové nejsou.. Sad Tuším, že za něco kolem 5.000,- se dá pořídit celá hodina na simulátoru AN-28 v Letňanech.

http://www.vrtule.info/FS-General-Reviews/Simptaci-na-simulatoru-TL-28.html

Měl jsem možnost v něm sedět čtyři hodiny v rámci výcviku kamaráda pilota (tedy zadarmo) a bylo to fakt bomba... Sice žádný krajinky jen obdelníčky jak na ZX Spectru, ale zato reálný síly do řízení a hydraulický kvrdlání s kabinou...Počkám až to kluci zlevní a pak třeba.. Smile
_________________________________________
Phoenix Classic EP, Multiplex Acromaster, Zlín 226 LM-model, kanál 65, JETI Duplex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Po 15.září 2008 21:56:03    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to pěkný, ale já jsem přes menší éra, musí to mít vrtuli (klidně i několik) a nebo vůbec nejlíp když to lítá "na přírodu" -termika, svah.. Jenže na to se simulátory nedělají.
Doma lítám MFS, teď zrovna vyrábím letecké pedály, protože šudlat pořád směrovku nějakým čudlíkem je opruz a ještě letos se chystám na Condora Smile
http://www.condorsoaring.sk

Takže do Boeinga s tebou nejdu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StepanS



Založen: 02 leden 2008
Příspěvky: 369
Bydliště: Praha Pankrác

PříspěvekZaslal: Út 16.září 2008 00:11:50    Předmět: Odpovědět s citátem

Když jsme u těch "velkejch" eroplánu, dovolím si ještě jeden moc pěkný článeček:

http://www.vrtule.info/FS-General-Reviews/Z-Blanika-do-Boeingu-za-18-mesicu.html
_________________________________________
Phoenix Classic EP, Multiplex Acromaster, Zlín 226 LM-model, kanál 65, JETI Duplex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: Út 16.září 2008 20:45:15    Předmět: Odpovědět s citátem

Přečet jsem to, zkouknul videa.. docela bomba příběh, ale tenhle druh lítání prostě není moje krevní skupina.
Nicméně už chápu, když tě tohle tak bere, jak moc by ses asi chtěl dostat na ten trenažér..

Tak držím palce ať ti to vyjde Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivan



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 720
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: St 17.září 2008 09:41:56    Předmět: Odpovědět s citátem

Já to také zkoušel v Letňanech na trenažéru L 410 v rámci školní praxe někdy kolem roku 1983, vše bylo mechanické, letiště byl model krajiny s kamerou, která to přenášela na plátno před kabinu, otřesy, zvuky - docela reálné. Byl to zážitek, ale nepodařilo se mi přistát bez havárie Smile (jako u RC letadel Smile ) Ale za ty prachy bych radši šel do letu s UL ....
_________________________________________
DHC 2 Beaver , S.E.5.a, PT-17 Super Stearman, Glastar a nějaké další poletuchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Janek



Založen: 01 leden 2008
Příspěvky: 1894
Bydliště: kousek od Blatné (JČ)

PříspěvekZaslal: St 17.září 2008 22:04:31    Předmět: Odpovědět s citátem

Ivan napsal:
..za ty prachy bych radši šel do letu s UL ....

Jo, přesně! Když už bych tu sumu vypláznul, tak radši za reál -UL, Z-43, Vivat nebo Blaník, dneska to není problém.

Pedály "made in doma" už fachají, je to žůžo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StepanS



Založen: 02 leden 2008
Příspěvky: 369
Bydliště: Praha Pankrác

PříspěvekZaslal: St 17.září 2008 23:04:59    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ono let s opravdovským letadlem a tyhle simulátory se nedá srovnávat. Pochopitelně tyhle simulátory nemají za cíl navodit pocity jako v reálném letadle, jde o výcvik IFR (létání podle budíků). Být tam "jen tak" jako laik, tak taky řeknu "dobry, ale reál to není". Já měl ale to štěstí, že jsem tam byl s kamarádem pilotem, který mě trochu do IFR navigace zasvětil, takže jsem v simu zastával funkci navigátora. Ladil jsem rádia hlídal majáky NDB, VOR, ILS, kurzy, hladiny, bližné, dálné, čas atd, atd...
Protože ten výcvik se kamarádovi hodnotil, měl jsem docela zpocenou zadnici, abych mu to nepohnojil...když už mi dal takovou důvěru Smile
Byla to docela honička hlídat všechny ty budíky a páčky. Na koukání z okýnka vůbec nebyl čas a stejnak nebylo nic vidět, protože byla nastavena viditelnost nějakých 500m, takže venku jen bílo... Chvílema jsem opravdu zapomínal, že je to jen sim.
Když letíte v tom "bílu" někam, kde se podle těch budíků domníváte, že by možná - asi měla být dráha a najednou se pár metrů před vámi opravdu "vyloupne" je prostě úžasný pocit....To, že ty budíky fakt fungujou a že jsem ty "lidi vzadu" nezabil" byl pro mě opravdu velký zážitek Very Happy Prostě je to zas úplně něco jiného než VFR v Z-43...což tedy ale "taky můžu" Smile
_________________________________________
Phoenix Classic EP, Multiplex Acromaster, Zlín 226 LM-model, kanál 65, JETI Duplex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Zajímavosti, novinky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk