Hobbycity Hobbyking Transmitter ReceiverModeláři na letišti Točnábrushless motor regulator spin gliders
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vought F4-U Corsair

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Zajímavosti, novinky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: So 15.listopad 2008 10:30:13    Předmět: Vought F4-U Corsair Odpovědět s citátem


Počali mě pánové v LM Models, zakoupen jsem byl v mod. prodejně u pana Poleny v Radotíně.
Páníček mě pospojoval a ušil mi kabát podle vlastního střihu a definitivně sem se narodil 14.11.2008.

Moje míry a váhy jsou: R 850, D 740, H 310 (bez baterky).

Taky páníček udělal ještě pár drobnějších úprav při mém sestavování, z toho ta nej jsou: že mi zadlabal servo výškovky do trupu přímo pod VOP, místo aby ho umístil do trupu podle návodu. S mým těžištěm to ale moc nehlo. Pak ještě vyrovnal vnitřek trupu, aby se baterce leželo pěkně rovně a ne tak ze šikma, jak je to v návodu. Serva křidélek mi dal na horní část křídla, aby se mi prý nemotala v trávě při přistání. No a protože zatím vypadám hezky, tak mi slíbil i zatahovací podvozek.


Zdravím všechny modeláře z Točné a těším se, že až nebude moc funět přijdu si s Vámi zalétat.

Romanův Corsair
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2067
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: So 15.listopad 2008 10:49:52    Předmět: Odpovědět s citátem

Vdyť jsi ho musel jen pomalovat je to hotové éro od výrobce! Very Happy Very Happy Very Happy
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2067
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: So 15.listopad 2008 10:50:28    Předmět: Odpovědět s citátem

MichalH napsal:
Vdyť jsi ho musel jen pomalovat, je to hotové éro od výrobce! Very Happy Very Happy Very Happy

_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichalH



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 2067
Bydliště: mám

PříspěvekZaslal: So 15.listopad 2008 10:51:31    Předmět: Odpovědět s citátem

Chybička se vloudila, aspoň to tu máš dvakrát.
_________________________________________
MichalH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
leguan



Založen: 20 červenec 2008
Příspěvky: 292
Bydliště: Praha 13 velká ohrada

PříspěvekZaslal: So 15.listopad 2008 11:06:40    Předmět: Odpovědět s citátem

Se slzou v oku musím konstatovat, že je fakt pěknej!
Že jsem k tomu Polenovy nepřijel o 20 min dřív........ Crying or Very sad


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
A kdypa bude zálet Question Question Question
_________________________________________

"vzlétnout můžeš, ale přistát musíš"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ivan



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 720
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: So 15.listopad 2008 18:32:07    Předmět: Odpovědět s citátem

Je hezkej, koukám, že jsi už taky hluboko klesl a kupuješ hotová éra Very Happy
_________________________________________
DHC 2 Beaver , S.E.5.a, PT-17 Super Stearman, Glastar a nějaké další poletuchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: So 15.listopad 2008 21:16:09    Předmět: Odpovědět s citátem

Ivan napsal:
. . . . . , koukám, že jsi už taky hluboko klesl a kupuješ hotová éra Very Happy


Sem malinko ulít, no. Embarassed
Já to ale napravím, mám rozestavěná další dvě éra a další dvě jsou v předsálí Wink
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wendelin



Založen: 09 únor 2008
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: So 15.listopad 2008 21:27:44    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak koukám,že se svým novým Ultimatem 1000 od VA models,budu asi teky pěkně trapnej,ale já mám z něj táááááákovou radost.Už jen proto že mi jej koupila ta slečna co se mnou bydlí.Obětovala na to celé odpoledne na MH 2008 ! A to se cení.Ten corsair je moc pěkně udělanej,už se těším až ho uvidím v luftu.Přeji hladký zálet!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivan



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 720
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: Ne 16.listopad 2008 00:04:14    Předmět: Odpovědět s citátem

Kaiser napsal:

Sem malinko ulít, no. Embarassed


Děláš mi radost, já ulítám pořád Very Happy Very Happy Very Happy
_________________________________________
DHC 2 Beaver , S.E.5.a, PT-17 Super Stearman, Glastar a nějaké další poletuchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PavelF



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 210
Bydliště: P5-Slivenec

PříspěvekZaslal: Po 17.listopad 2008 21:44:45    Předmět: Odpovědět s citátem

Wendelin: Ultimate od VA je super, měl jsem 800, vyblbnul jsem se s ním poměrně dost, teď už je na věčnosti.
Roman: Náhodou je to moc hezký éro, může se vozit v kufru auta bez úhony, uvažuju o Čmelákovi nebo podobném modelu, co se vejde v poho do kufru /myslím auta/.
_________________________________________
T-Rex 500, Edge 540 Besenyei, Cularis AXI2820/12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaiser



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 1260
Bydliště: Modřany

PříspěvekZaslal: Pá 28.listopad 2008 23:45:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dneska Corsair konečně vyletěl ze sklepa gde se uhnízdil, roztočil na Točné vrtuli a letěl. Po prvním neomaleném letu ( zbytečně velké výchylky křidélek a moc potlačená výškovka ) se postupným trimováním dopracoval k celkem slušnému výkonu. Umí letět docela rychle, ale i pomalu a tak se s ním docela dobře přistává. S 1100mAh 3S létal 10 minut a neměl toho pořád dost. To spíš musel jít pajlot s rukama do kapes, protože měl pěkně zmrzlé prstíky.
_________________________________________
Elektrovětroň MATES s osvětlením, MOHAWK, hydroplány: 1.Saro Cloud litl, 2. SARO CLOUD big, 3.HOGO,MiG 3, větroň TOM z balzy a papíru a s motorem,šídlo F22, F4-U Corsair z EPP, dvouplocha z EPP typ "co dům dal",AirBába, P-82 TWIN Mustang, Me Bf 109E od StyroKitu a VLAJKOVÁ LOĎ - noční stihač - HEINKEL 219 UHU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radekc



Založen: 01 červen 2007
Příspěvky: 3055
Bydliště: Praha - Zbraslav

PříspěvekZaslal: So 29.listopad 2008 01:27:01    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratulace k zaletu.
_________________________________________
SUPER VEDLYBA 990mm (Turnigy 2217 20turn 860kv s 9x5) 560gr. bez bat., 720gr. s bat. Tah motoru 640gr. | Vedlyba s kabinou, křídlo si bere od Super Vedlyby | Mini Vedlyba 800mm (KDA22-10S) osvětlená | Midi Vedlyba 1200mm na focení - momentálně v rozsypu | Hornoploch od Michala | Aero Cruiser (čeká na podvozek) | Easy Glider s olovem a háčkem na vlekání Smile - už pár let neletěl | Krabicoid s křídlem od Vedlybusa Pilatusa - momentálně bez motoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
leguan



Založen: 20 červenec 2008
Příspěvky: 292
Bydliště: Praha 13 velká ohrada

PříspěvekZaslal: So 29.listopad 2008 09:26:01    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, já tam byl . Shocked To dvojW wypadá fakt pěkně. Přidávám se ke gratulaci Laughing
_________________________________________

"vzlétnout můžeš, ale přistát musíš"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Modeláři na letišti Točná -> Zajímavosti, novinky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.pcforum.sk